نهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران، شهریور ماه 91

نهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران

9th Internation lIranian Security Community Conference

پوستر نهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران

نهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران در تاریخ ۲۳ شهریور ۱۳۹۱ توسط انجمن رمز ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تبریز برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات نهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران مراجعه فرمایید.


نهمین کنفرانس بین المللی انجمن رمز ایران با هدف گسترش پژوهش‌های بنیادی، کاربردی و توسعه‌ای حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات در 23 و 24 شهریور ماه 1391 در دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تبریز برگزار می گردد.

کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران مهمترین گردهمایی علمی کشور در عرصه رمزنگاری و امنیت اطلاعات و ارتباطات است که با هدف گسترش پژوهش‌های بنیادی، کاربردی و توسعه‌ای حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات و به‌ صورت سالانه برگزار می‌گردد. بعد از هشت دوره برگزاری موفق این کنفرانس، دانشگاه تبریز افتخار آن را دارد که میزبانی نهمین دوره کنفرانس را به عهده گرفته و از تمام پژوهشگران، متخصصان و صاحب‌نظران مراکز دانشگاهی و پژوهشی کشور جهت شرکت و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی خود دعوت نماید .مقالات پذیرش شده در نهمین کنفرانس بین‌المللی انجمن رمز ایران