نهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید، اسفند ماه 87

نهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید

9th Iranian Conference on Manufacturing Engineering

نهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۸۷ توسط دانشگاه بیرجند در شهر بیرجند برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات نهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید مراجعه فرمایید.


مقالات پژوهشی، ترویجی و کاربردی از کلیه شاخه های مهندسی ساخت و تولید به خصوص در موضوعات زیر پذیرفته می شوند: 

1- گروه طراحی و ساخت به کمک کامپیوتر: طراحی و تولید به کمک کامپیوتر - مهندسی معکوس – فناوری اطلاعات در تولید - صنعت قالبسازی - شبیه سازی و ساخت و تولید مجازی CNC,  DNC,  CAD,  CAM , CAPP,  RT,  RP,  CAE,  CIM,  CAQC,  FMS.
2- گروه ماشینکاری سنتی و غیرسنتی: روشهای مختلف ماشینکاری و سنگ زنی و تولید سنتی و غیرسنتی.
3- گروه فرآیندهای ساخت: روشهای شکل‌دهی مواد و ورق‌کاری ـ تزریق مواد ـ پلاستیک، کامپوزیت و پلیمر متالورژی پودر ـ متالورژی و مهندسی مواد ـ تریبولوژی و مهندسی سطح ـ تست‌های غیر مخرب و فرآیندهای مونتاژ و جوشکاری.
4- گروه اتوماسیون در ساخت و تولید: رباتیک، ماشین بینایی هوش مصنوعی و سیستم‌های خبره در مهندسی ساخت و تولید- مکاترونیک- میکروماشینها و نانوساخت ـ مهندسی ابزار دقیق ـ طراحی و ساخت ماشین ‌آلات-موتورها و محرکه‌ها ـ استانداردهای ساخت و تولید ـ کنترل کیفیت (ماشین‌آلات، ابزارهای اندازه‌گیری، سنجه ها و محصولات).
5- گروه کاربردهای صنعتی در ساخت و تولید: مباحث کاربردی در صنعت کشور مرتبط با مهندسی ساخت و تولید از قبیل: صنعت هوا فضا-صنعت خودرو-صنایع ریلی- پتروشیمی، نفت و گاز- صنعت برق- کشتی سازی و صنایع دریایی.

6- گروه مدیریت اقتصاد در ساخت و تولید: تولید در مقیاس جهانی- تولید همگون با محیط زیست - روش های کاهش هزینه های تولید  بهبود کیفی محصولات -الزامات انعطاف پذیری سازندگان  مدل‌های توسعه صنعتی-جایگزینی و روش ایجاد/ انتقال تکنولوژی مهندسی مجدد واحدهای تولیدی روشهای راهبردی در مهندسی ساخت و تولید ـ اقتصاد در تولید.مقالات پذیرش شده در نهمین کنفرانس مهندسی ساخت و تولید