سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیک، اسفند ماه 97

سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیک

Thirteenth Annual Conference on Electronic Learning and Tutoring

پوستر سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیک

سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیک در تاریخ ۱ اسفند ۱۳۹۷ توسط دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیک مراجعه فرمایید.


با یاری خداوند متعال سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیکی در تاریخ 1 و 2 اسفندماه به میزبانی "دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی" برگزار خواهد شد. این کنفرانس تلاش می‌کند با همکاری همه دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، اندیشمندان و پژوهشگران کشور، محیطی را برای عرضه آخرین پیشرفت‌های پژوهشی و فنّاورانه در زمینه آموزش الکترونیکی و با محوریت نقش آفرینی آن در حوزه های مهارت آموزی و کارآفرینی در جامعه و یویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی فراهم آورد. کنفرانس دربرگیرنده وجوه مرتبط با حوزه‌های «پداگوژی و علوم تربیتی» و «فنّاورانه و مهندسی» است.

      تأکید کنفرانس بر جنبه‌های بنیادی، کاربردی، راهبردی، و توسعه‌ای است که از سودمندی خاص در سطح کشور برخوردارند. از تمامی پژوهش‌گران، دانشگاهیان، ‌کارشناسان صنایع و خدمات دعوت می‌شود تا با ارسال مقاله و شرکت در کنفرانس و تبادل یافته‌های علمی پژوهشی، و کاربردی خود موجب پرباری و اثربخشی کنفرانس در راستای اهدافش باشند. 

 برای تحقق اهداف فوق، علاوه بر ارائه مقالات و کارگاه‌های آموزشی، سخنرانی های کلیدی، سخنرانی های مدعو، کلیپهای تخصصی، برگزاری نمایشگاه تخصصی، میزگردهای تخصصی، جشنواره های تولید محتوا و نشستهای تخصصی برنامه ریزی شده است.

از این‌ رو از همه پژوهشگران و متخصصان برای ارسال مقاله در کنفرانس دعوت بعمل می آید.

 

سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیکی ، در چهار محور اصلی زیر، مقاله‌های ارسالی را بررسی نموده و برای ارائه شفاهی، پوستر و انتشار در مجموعه مقاله‌های کنفرانس انتخاب می‌کند.

 

محور اول:  علم و هنر یادگیری/ یاددهی ( پداگوژی) در   یادگیری الکترونیکی

 محور دوم:  یادگیری الکترونیکی در توسعه اقتصادی- اجتماعی و فرهنگی

 محور سوم:   فناوری های نوین در یادگیری الکترونیکی

 محور چهارم:  یادگیری الکترونیکی در همکاری های علمی بین المللیمقالات پذیرش شده در سیزدهمین کنفرانس سالانه یادگیری و یاددهی الکترونیک