ششمین کنفرانس ملی حقوق و مطالعات قضایی، بهمن ماه 97

ششمین کنفرانس ملی حقوق و مطالعات قضایی

6th National Conference on Law and Judicial Studies

پوستر ششمین کنفرانس ملی حقوق و مطالعات قضایی

ششمین کنفرانس ملی حقوق و مطالعات قضایی در تاریخ ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ توسط پردیس بین الملل توسعه ایده هزاره و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات ششمین کنفرانس ملی حقوق و مطالعات قضایی مراجعه فرمایید.


ششمین دوره از کنفرانس ملی حقوق و مطالعات قضایی (LLS2019) با هدف ایجاد فضای مناسب جهت گردهمایی محققان، اساتید و دانشجویان عزیز جهت ارایه فعالیت های تحقیقاتی و آخرین دستاوردهای علمی، بررسی چالش های موجود و بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل مطرح شده در این کنفرانس در مورخ 30 بهمن ماه 1397 در تهران برگزار می گردد.

کنفرانس LLS2019 که با تلاش پردیس بین الملل توسعه هزاره برنامه ریزی شده است، یکی دیگر از رویدادهای مهم در حوزه علوم حقوق و مسائل مربوط به این شاخه می باشد. همچنین اعلام می شود که کلیه مقالات پذیرفته شده در کنفرانس پس از ثبت نام نویسندگان، علاوه بر چاپ در کتابچه الکترونیکی کنفرانس (سی دی مجموعه مقالات) در پایگاه سیویلیکا و کنسرسیوم محتوای ملی نمایه و منتشر خواهند شد.مقالات پذیرش شده در ششمین کنفرانس ملی حقوق و مطالعات قضایی