کنفرانس بین المللی فناوری های جدید در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی، اردیبهشت ماه 98

کنفرانس بین المللی فناوری های جدید در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی

International Conference on New Technologies in Oil, Gas and Petrochemical Industries

پوستر کنفرانس بین المللی فناوری های جدید در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی

کنفرانس بین المللی فناوری های جدید در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط انجمن مهندسی گاز ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات کنفرانس بین المللی فناوری های جدید در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی مراجعه فرمایید.


با یاری خداوند متعال انجمن مهندسی گاز ایران اولین کنفرانس بین المللی "فناوری های جدید در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی" در تاریخ ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ در تهران برگزار می‌نماید. هدف از برگزاری این گردهمایی ایجاد فرصتی برای ارائه جدیدترین دستاوردهای علمی-پژوهشی در زمینه فناوری های مرتبط با صنایع نفت،گاز و پتروشیمی و برقراری ارتباط بیشتر بین اساتید، دانشجویان و پژوهشگران به منظور تبادل نظر و ایجاد همکاری‌های علمی و همچنین ارتباط نهادهای دانشگاهی و صنعتی است. لذا از کلیه اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و صنعتگران دعوت می‌شود با ارائه نتایج پژوهش‌های اصیل و منتشر نشده و تجربیات خود بر غنای علمی این کنفرانس بیافزایند.
همچنین نمایشگاه تخصصی و کارگاه های آموزشی با تمرکز بر فناوری های جدید در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی از شاخص های این رویداد است.

 محور های همایش :

حوزه مهندسی نفت

حوزه مهندسی گاز

حوزه مهندسی پتروشیمی

حوزه مهندسی شیمی

انرژی وقدرت

محیط زیست

اقتصادمقالات پذیرش شده در کنفرانس بین المللی فناوری های جدید در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی