سومین کنگره بین المللی و بیست و پنجمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران، آذر ماه 94

سومین کنگره بین المللی و بیست و پنجمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران

Third International Congress and Twenty-fifth Annual Congress of Iranian Ophthalmology Society

پوستر سومین کنگره بین المللی و بیست و پنجمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران

سومین کنگره بین المللی و بیست و پنجمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران در تاریخ ۲۳ آذر ۱۳۹۴ توسط انجمن چشم پزشکی ایران در شهر تهران برگزار گردید.


مایه افتخار و مباهات خواهد بود که از حضرتعالی جهت حضور در بیست و پنجمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران که از تاریخ 23 لغایت 26 آذر 1394 (14 الی 17 دسامبر 2015) در سالن همایش های رازی تهران برگزار خواهد شد دعوت بعمل آورم.

   از آنجا که در عرصه علم چشم پزشکی ما هرروز شاهد پیشرفتهای شگرف در تشخیص و درمان بیماریها هستیم، برگزاری کنگره های سالیانه می تواند محیط مناسبی را برای همکاران در زمینه ی آشنایی با این دستاوردهای جدید و بکارگیری نتایج حاصل از آنها فراهم نماید.

   امید است که در این کنگره که برای اولین بار با همکاری مشترک انجمن چشم پزشکی ایران و کالج سلطنتی چشم پزشکان انگلیس و حضور جمعی از چشم پزشکان برجسته دنیا طراحی شده است ، سخنرانان مدعو و چشم پزشکان فرهیخته کشور غنای علمی کنگره را بنحو چشمگیری ارتقا بخشند.

   تلاش خواهد شد تا همچون سالیان گذشته در کنار برنامه های علمی با کمک شرکت های تجهیزات چشم پزشکی، نمایشگاه باشکوهی از آخرین و جدیدترین تجهیزات،لوازم و داروهای چشمی نیز برگزار گردد.

   پیشاپیش حضور ارزشمند شما در این کنگره را گرامی داشته و دیدار صمیمانه شما را چشم براه خواهم بود.