هجدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران، بهمن ماه 98

هجدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران

18th international congress of iranian society of oral & maxillofacial surgeons

پوستر هجدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران

هجدهمین کنگره بین المللی جراحان دهان، فک و صورت ایران در تاریخ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ توسط انجمن جراحان دهان - فک و صورت در شهر تهران برگزار گردید.


همکاران گرامی ، بسیار مفتخرم که در کنگرۀ هیجدهم انجمن جراحان دهان ، فک و صورت به همراه تیم برگزار کننده میزبان شما باشیم.

پیشرفتهای شگرف دهۀ گذشته در این رشته همگام با تحول سریع علوم و فن آوری در عرصه های مختلف دانش ، محرک و مشوق متخصصین این رشته در بکارگیری جدیدترین تکنولوژی ها ی تشخیصی ودرمانی بوده بطوریکه فن آوری نوین از مرحلۀ طراحی فراتر رفته و قدم در حیطۀ عمل و جراحی گذاشته است.

خوشبختانه بسیاری از همکاران در کشور ما از این قافله عقب نمانده و علیرغم محدودیتهای سیاسی و اقتصادی موجود،در بسیاری موارد همسطح و هم طراز با کشورهای پیشرفته در عرصۀ تکنولوژی های نوین فعالیت می کنند.

استفاده از تکنولوژی های نوین نه تنها امکان برخورداری از بهترین درمانها رابه بیماران می دهد ، در عین حال بروز مشکلات و عوارض جراحی را به حداقل می رساند.

هیجدهمین کنگرۀ انجمن جراحان دهان ، فک و صورت ایران با شعار " جراحی با کمترین عوارض با رویکرد ویژه به تکنولوژی های نوین" از تاریخ ۲۹ بهمن ماه تا دوم اسفند ماه ۱۳۹۸ با همکاری شرکت مدیا طب در هتل المپیک تهران برگزار خواهد گردید.

در کناراین رویداد همچنین دهمین سمپوزیوم ایمپلنت خلیج فارس و هشتمین سپوزیوم پژوهشی محققین جوان برگزار خواهد گردید. دراین کنگرۀ برآنیم تا آخرین پیشرفتهای به دست آمده را در قالب سخنرانی ها وکارگاه های مختلف ارائه نموده ودر این راه از همکاری جراحان برجستۀ داخلی و خارجی استفاده نمائیم.

حضور پررنگ شما موجب هرچه پربارتر برگزار شدن این رویدادمهم علمی خواهد شد. . به امید دیدار در هیجدهمین کنگرۀ انجمن جراحان دهان ، فک و صورت ایران