دومین کنگره ملی توسعه پژوهش های نوین در مهندسی برق کامپیوتر، اسفند ماه 97

دومین کنگره ملی توسعه پژوهش های نوین در مهندسی برق کامپیوتر

National Congress for the Development of New Research in Electrical and Computer Engineering

پوستر دومین کنگره ملی توسعه پژوهش های نوین در مهندسی برق کامپیوتر

دومین کنگره ملی توسعه پژوهش های نوین در مهندسی برق کامپیوتر در تاریخ ۸ اسفند ۱۳۹۷ توسط مؤسسه آموزش عالی وحدت و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تربت جام برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات دومین کنگره ملی توسعه پژوهش های نوین در مهندسی برق کامپیوتر مراجعه فرمایید.


مؤسسه آموزش عالی وحدت بر این شد تا با هماهنگی و همکاری تمامی مسئولین و اساتید صاحب‌نظر در رشته مهندسی برق و کامپیوتر، کنگره بزرگ و درخور شهرستان و در سطح کشوری برگزار کند. دبیرخانه کنگره با همکاری برخی از دانشگاه‌های معتبر در کشور و استان نظیر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی، دانشگاه فردوسی، دانشگاه‌های خیام، دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد اسلامی در نظر دارد با بهره‌گیری از تجارب گذشته، اساتید بزرگوار دانشگاه‌های معتبر ایران و جهان و نهادهای علمی پژوهشی و ارگان‌های دولتی کشوری، دومین کنگره ملی توسعه پژوهشهای نوین در مهندسی برق و کامپیوتر را با شکوه و عظمت هرچه بیشتر و معرفی هرچه بهتر شهرستان برگزار نماید. این کنگره به دنبال آن است که با گردهم آوردن صاحب نظران، اندیشمندان، دانشگاهیان، سیاست‌گذاران و مدیران، سازمان‌های ذیربط و علاقه مند و متخصصان و علاقه مندان موضوع برق و کامپیوتر، به تبیین مفاهیم و اهداف آن بپردازد و فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات و ارائه‌ی یافته‌های پژوهشی نوین در زمینه‌ی مذکور باشد.

 

اهداف برگزاری کنگره:

 

کمیته علمی و اجرایی کنگره ملی توسعه پژوهش های نوین در مهندسی برق و کامپیوتر در تلاش هستند با برگزاری این کنگره بتوانند ضمن فراهم‌سازی فرصتی مغتنم در جهت بهره‌مندی مستمر و نهادمند از خرد جمعی و کمک به ارتقاء کمی وکیفی منطقه محروم تربت جام اهداف و برنامه‌های مشترک در سایه تعامل و همکاری متقابل مؤسسات علمی- آموزشی و پژوهشی و سازمانها و نهادهای دولتی و غیر دولتی در سطح ملی و بین المللی در راستای اهداف کلی زیر گام بردارند:

 • ترویج تحقیقات بنیادی و کاربردی در کلیه بخش‌های برق ، کامپیوتر و شناسایی ایده‌های برتر و تبدیل آنها به طرح های سازنده
 • فراهم آوردن امکان هم‌اندیشی و تبادل نظر بین اساتید وکاربران در شاخه‌های مختلف برق و کامپیوتر
 • رصد فعالیت‌های علمی در موضوع کنگره و دستیابی به آخرین یافته‌های پژوهشی
 • شناسایی فرصت‌های داخلی، منطقه‌ای و بین المللی در زمینه‌های مرتبط
 • توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی با سایر مراکز علمی کشور وجهان
 • ارتقاء سطح دانش محققین و دانشجویان از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی
 • فراهم ساختن زمینه‌ای جهت بروز رشد مستمر و استفاده بهینه از پتانسیل‌های موجود در میان اساتید، دانشجویان و فرهیختگان دانشگاهی
 • بازشناسی و بررسی ناحیه شرق خراسان به عنوان گنجینه‌ای که کمتر مورد توجه قرار گرفته است
 • توجه و حفظ و نگهداری هر چه بیشتر میراث منطقه با حمایت علمی اساتید دانشگاه و ارگان‌های مربوطه
 • معرفی محور شرقی استان خراسان به عنوان جاذبه فرهنگی- تاریخی- توریستی و گردشگری
 • معرفی بناها و محوطه‌های تاریخی منطقه به عنوان سایت‌هایی که ارزش ثبت جهانی دارند
 • اعلام همکاری موسسه آموزش عالی وحدت به عنوان حامی طرح‌های پژوهشی در جهت حفظ و نگهداری از ارزش‌های تاریخی و فرهنگی شرق خراسان و ارجاع آن به نهادهای ذیربط


مقالات پذیرش شده در دومین کنگره ملی توسعه پژوهش های نوین در مهندسی برق کامپیوتر