اولین کنفرانس ملی بهینه‌سازی سیستم‌های تولیدی و خدماتی، آبان ماه 99

اولین کنفرانس ملی بهینه‌سازی سیستم‌های تولیدی و خدماتی

First National Conference on Optimizing Production and Service Systems

پوستر اولین کنفرانس ملی بهینه‌سازی سیستم‌های تولیدی و خدماتی

اولین کنفرانس ملی بهینه‌سازی سیستم‌های تولیدی و خدماتی در تاریخ ۲۱ آبان ۱۳۹۹ توسط دانشگاه گیلان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر رودسر برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.


 گروه مهندسی صنایع دانشگاه گیلان در نظر دارد، اولین کنفرانس ملی بهینه‌سازی سیستم‌های تولیدی و خدماتی را در روزهای ۲۱ و ۲۲ آبان‌ماه ۱۳۹۹ در دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان و به صورت مجازی برگزار نماید. 

بدین‌وسیله از کلیه اساتید محترم، پژوهشگران گرامی و دانشجویان علاقه‌مند به مباحث بهینه‌سازی و کاربرد آن در سیستم ها دعوت می‌شود که ضمن شرکت در کنفرانس، با ارائه جدیدترین دستاوردهای پژوهشی خود بر غنا و کیفیت علمی کنفرانس بیفزایند.

شایان ذکر است که براساس پروتکل‌های ابلاغی ستاد مبارزه با کرونا و عدم امکان برگزاری حضوری همایش‌های علمی، پیرو نامه شماره ۲۶۵۶۵ مورخ ۱۳۹۹/۲/۲۳ وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، دانشگاه‌ها می‌توانند به مدت ۶ ماه از تاریخ نامه، نسبت به برگزاری همایش‌های علمی به صورت مجازی اقدام کنند

 

 

محورهای کنفرانس:


   شبیه سازی
   محاسبات نرم
   مدیریت پروژه
   صنعت گردشگری
   سیستم های سلامت
   مدیریت کسب و کار
   بهینه سازی غیرقطعی
   لجستیک و زنجیره تأمین
   صنعت بورس، بانک و بیمه
   مدیریت کیفیت و بهره وری
   مدیریت نگهداری و تعمیرات
   برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی
   تصمیم گیری چند معیاره و نظریه بازی
   سیستم های آب و انرژی و سیستم های شهری