کنفرانس بین المللی پیشرفت در مدیریت، کسب و کار تجارت اقتصاد و امور مالی، خرداد ماه 98

کنفرانس بین المللی پیشرفت در مدیریت، کسب و کار تجارت اقتصاد و امور مالی

International Conference on Advancement in Management, Business Economics and Financ

پوستر کنفرانس بین المللی پیشرفت در مدیریت، کسب و کار تجارت اقتصاد و امور مالی

کنفرانس بین المللی پیشرفت در مدیریت، کسب و کار تجارت اقتصاد و امور مالی در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ توسط شرکت همایش آروین البرز و تحت حمایت سیویلیکا درتركيه برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات کنفرانس بین المللی پیشرفت در مدیریت، کسب و کار تجارت اقتصاد و امور مالی مراجعه فرمایید.


در دنیای امروزنیاز جدی به بحث مدیریت، اقتصاد و کسب وکار و اداره امور مالی  در راستای تحقق اهداف ، در ابعاد مختلف و در جهت پیشرفت آن در سطح بین الملل وجود دارد. از این رو، برگزاری کنفرانس بین المللی پیشرفت در مدیریت، کسب و کار تجارت اقتصاد و امور مالی با هدف هم افزایی دانش و انتشار یافته های نو و بدیع در زمینه های مختلف در تاریخ 27 خرداد 1398  با هدف آشنایی و ارتباط میان اساتید، پژوهشگران، صاحب¬نظران، متخصصان و علاقمندان به منظور تبادل جدیدترین دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی و بررسی چالشهای علمی و اجرایی در فرایند کاربردآن از تمام مناطق جغرافیایی، در سطوح محلی، ملی، منطقه ای و بین المللی با مشارکت دانشگاه های بین المللی و مراکز علمی،پژوهشی در استانبول – ترکیه برگزار می گردد.

کنفرانس بین المللی پیشرفت در  مدیریت، کسب وکار، تجارت، اقتصاد و امور مالی از طرف بسیاری از دانشگاه ها، سازمان ها و مجامع علمی حمایت علمی شده است؛ و با افتخار اعلام می داریم، دوره این کنفرانس یک جامعه بزرگ، بین المللی و دوستانه از پژوهشگرانی که علاقمند به اشتراک ایده هایشان هستند را شکل داده است.

در این راستا کمیته علمی و اجرایی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران و مسئولان اجرایی دعوت می نمایند مقالات خود را که حاوی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در محورهای اصلی کنفرانس و یا زمینه های مرتبط می باشدبه صورت فردی و یا با مشارکت گروهی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. علاوه براین، علاقمندان به این حوزه می توانند بدون ارائه مقاله، به عنوان شرکت کننده آزاداز این رویداد علمی استفاده کنند.مقالات پذیرش شده در کنفرانس بین المللی پیشرفت در مدیریت، کسب و کار تجارت اقتصاد و امور مالی