هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران، اردیبهشت ماه 98

هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران

Eighteenth Iranian Audiology Congress

پوستر هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران

هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران در تاریخ ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ توسط انجمن علمی شنوایی شناسی ایران در شهر تهران برگزار گردید.


باعث افتخار ماست شما را دعوت نماییم در هجدهمین کنگره علمی شنوایی شناسی ایران شرکت فرمایید. کنگره هجدهم همچون سالهای پیش و کنگره های گذشته با موضوعات و مقالات به روز، فناوریهای به روز و نمایشگاه های جانبی درخدمت شما خواهد بود. انجمن علمی شنوایی شناسی ایران برگزارکننده این کنگره خواهد بود و برنامه کنگره، شامل کارگاه های آموزشی پیش از کنگره،میزگردهای تخصصی،مقالات علمی حاصل تحقیقات به روز در حوزه های تخصصی و سمپوزیومهای جانبی خواهد بود.همچنین نمایشگاهی از آخرین فناوریهای روزجهان درحوزه شنوایی شناسی و حوزه های وابسته درکنار و همزمان با کنگره برگزار خواهیم کرد.شرکت درکنگره ،حضور در مراسم علمی و  دیدار از نمایشگاه های جانبی آن فرصتی بی نظیر برای ارتقا دانش و آگاهی در حیطه شنوایی شناسی فراهم خواهد کرد. 
تاکید کنگره هجدهم بر حوزه های تحقیقاتی تا راهکارهای بالینی کارامد خواهد بود و بزودی برنامه آن برروی سایت قرارخواهد گرفت.بخش فراخوان مقالات اکنون آماده دریافت چکیده مقالات ارزشمند شما عزیزان گرانقدر است و ثبت نام کنگره بزودی فعال خواهد شد. 
مکان هجدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران در مجتمع برج سپید (دانشگاه علوم پزشکی ) مشهد مقدس خواهد بود که یکی از لوکس ترین و بزرگترین سالنهای شهر مشهد میباشد. مفتخر خواهیم بود یکروز پیش از کنگره در کارگاه های آموزشی و سوم تا پنج اردیبهشت در محل کنگره درخدمتتان باشیم.