اولین همایش ملی علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و امنیت اجتماعی

اولین همایش ملی علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و امنیت اجتماعی

پوستر اولین همایش ملی علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و امنیت اجتماعی

اولین همایش ملی علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و امنیت اجتماعی در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ توسط دانشگاه آل طه - معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان البرز و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


علوم انسانی به عنوان پایه های فرهنگی و زیر بنایی جوامع نقش بسزایی را در ارتقای فرهنگ و ارزش های جوامع دارند. با توجه به پیشرفت های سریعی که در حوزه ی فناوری در سطح جهان روی می دهد، علوم انسانی نیز متاثر از این فناوری ها دستخوش تغییر و تحول شده است. علوم انسانی و مبانی فرهنگی و ارزشی جامعه در ارتباط تنگاتنگی با هم می باشند؛ از این رو تغییر و تحول در علوم انسانی باعث تغییر در مبانی فرهنگی و ارزشی جامعه نیز می شود. بنابراین باید متناسب با فرهنگ و نیاز جامعه به تطبیق فناوری های نوین با حوزه های علوم انسانی پرداخت. در این راستا انجام امور پژوهشی و بررسی نیاز های جامعه و تطبیق آن با فناوری های روز می تواند تاثیر بسزایی را در راستای اعتلای فرهنگ و مبانی ارزشی جامعه داشته باشد. متخصصان علوم انسانی به عنوان سکان داران این حوزه باید تلاش خود را در راستای تحقق این مهم به کار گیرند.
 با تاییدات خداوند متعال و تأکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با عنایت به در دستور کار قرار گرفتن بومی سازی و کاربردی کردن علوم انسانی، موسسه عدالت گستر بارکه افلاک با مشارکت دانشگاه پیام نور استان لرستان ، در راستای عملی کردن این دستور، اقدام به برگزاری اولین همایش ملی پژوهش های نوین در علوم انسانی؛ موانع و راهبردها می نماید.

 

محورهای همایش:

علوم انسانی
مدیریت
علوم اقتصادی
حسابداری
حقوق
روانشناسی
علوم سیاسی
جامع شناسی
کتابداری
الهیات و معارف اسلامی
زبان و ادبیات انگلیسی و عربی
علوم اجتماعی
علوم تربیتی 
و سایر...مقالات پذیرش شده در اولین همایش ملی علوم اجتماعی، علوم تربیتی، روانشناسی و امنیت اجتماعی