اولین همایش ملی دانشجویی انجمن رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی

اولین همایش ملی دانشجویی انجمن رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی

The first national student conference of the Society for Behavioral and Sports Psychology

پوستر اولین همایش ملی دانشجویی انجمن رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی

اولین همایش ملی دانشجویی انجمن رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی در تاریخ ۲ آذر ۱۳۹۶ توسط انجمن علمی رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


انجمن رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی، برگزاری “همایش ملی دانشجویی” خود را در تاریخ دوم آذر ۱۳۹۶ را به اطلاع می رساند. این انجمن، همایش دانشجویی خود را با هدف گردهم آوردن دانشجویان این گرایش ها به منظور هم اندیشی، آشنا شدن با دغدغه ها و جهت گیری های پژوهشی در این گرایش ها، آشنایی با پژوهش های نیاز محور، و تبادل یافته های پژوهشی بین دانشجویان برگزار می کند. آشکار است حضور استادان محترم نیز فرصتی را برای تبادل نظر و بیشتر آموختن فراهم خواهد آورد. از سایر برنامه‌های این همایش می‌توان به برپایی کارگاه های روش تحقیق، و تقدیر از کتاب، سخنرانی، و پوستر برتر دانشجویی اشاره کرد.

 

محورهای همایش:
ورزش و سلامت روانی: نگاه به گروه های سنی و افراد با نیازهای ویژه
ملاحظات رشدی در فعالیت های بدنی: ملاحظات مربوط به گروه های سنی
افزودن عملکرد ورزشی از طریق مداخلات روان شناختی: مشاوره و آموزش مهارت های روان شناختی
کنترل حرکات انسان: ملاحظات رشدی، ملاحظات مربوط به بهتر شدن عملکرد، و ملاحظات مربوط به پیشگیری از آسیب
یادگیری مهارت های حرکتی: روش های نو در آموزش مهارت ها، گروه های سنی و یادگیری مهارت ها، و باز آموزی مهارت ها پس از آسیبمقالات پذیرش شده در اولین همایش ملی دانشجویی انجمن رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی