چهارمین کنگره بین المللی نفرولوژی و ارولوژی، آذر ماه 97

چهارمین کنگره بین المللی نفرولوژی و ارولوژی

Fourth International Congress of Nephrology and Urology

چهارمین کنگره بین المللی نفرولوژی و ارولوژی در تاریخ ۱ آذر ۱۳۹۷ توسط مرکز تحقیقات نفرولوژی و اورولوژی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله و انجمن علمی نفرولوژی ایران، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی منطقه آزاد کیش در شهر جزیره کیش برگزار گردید.


افتخار ماست که از تاریخ یکم الی سوم آذرماه ۱۳۹۷، شما را به چهارمین کنگره ملی نفرولوژی و ارولوژی در جزیره کیش دعوت کنیم. در این گردهمایی علمی قرار بر این است که یافته‌های جدید در زمینه نفرولوژی و ارولوژی، به ویژه پیوند کلیه و دیالیز را بحث و بررسی کنیم.
در این گنگره، بنا داریم تا دانش خود در زمینه بیماری‌های کلیه و دستگاه ادراری را با حضور اساتید برجسته نفرولوژیست و ارولوژیست کشور ارتقا دهیم. ضمنا، در ضمن این کنگره قرار داریم تا برخی از گایدلاین‌های ملی مهم که به اجماع صاحبنظران رسیده ‌است را تدوین کنیم.
شما دعوت شده‌اید تا خلاصه مقاله خود را از طریق وبسایت کنگره به آدرس icnu.ir ارسال کنید. خلاصه مقاله شما توسط کمیته علمی ما بررسی شده و برای ارائه شفاهی یا از طریق پوستر، پذیرفته می‌شود.
متن کامل مقالات تایید شده می‌تواند برای چاپ در ۶ ژورنال اندکس شده در ISI یا PubMed مورد بررسی قرارگیرند. این مقالات شرایط ویژه‌ای از جمله انتشار رایگان، روند سریع بررسی و غیره را خواهند داشت. در صورتی که خلاصه مقاله شما برای نشر در ژورنال قبول شود، متن کامل را به صورت آنلاین دریافت خواهیم کرد.
از صمیم قلب امیدواریم جزیره کیش را پسندیده، برنامه‌ها را جذاب و تجربه کنگره را مفید بیابید. بی‌صبرانه منتظر خوش‌آمدگویی به شما در جزیره کیش هستیم.