دومین همایش ملی تحقیقات بین رشته ای در علوم مهندسی، خرداد ماه 99

دومین همایش ملی تحقیقات بین رشته ای در علوم مهندسی

2nd national conference on interdisciplinary research in engineering sciences

پوستر دومین همایش ملی تحقیقات بین رشته ای در علوم مهندسی

دومین همایش ملی تحقیقات بین رشته ای در علوم مهندسی در تاریخ ۸ خرداد ۱۳۹۹ توسط مؤسسه آموزش عالی روزبهان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر ساری برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


امروزه همایش ها و کنفرانس های علمی به عنوان یکی از عوامل موثر در فرایند توسعه ملی، نمایانگر حرکت فعال علمی برای برقراری ارتباط میان دانشگاهیان و صاحب نظران و مدیران در جهت تبادل افکار و اشتراک گذاری دانش و تجربه، ارائه یافته ها و نظریه های جدید و در نهایت کمک به رشد علم و توسعه کشور می باشد.
با یاری و عنایت خداوند

، مؤسسه آموزش عالی روزبهان دومین همایش ملی تحقیقات بین رشته ای در علوم مهندسی  را برگزار می کند. برنامه های همایش امسال به همت اعضای محترم هیات علمی و دبیران علمی و اجرایی تدوین شده است و به صورتی سازمان یافته با همراهی وهمفکری اعضای محترم کمیته علمی واجرایی و با تلاش های صادقانه مسئولین شروع به کارکرده و با یاری خداوند متعال در تاریخ هشتم خردادماه سال 1399 شاهد برگزاری آن خواهیم بود.
برنامه همایش به گونه ای طراحی شده است که علاوه بر ارائه و مرور تازه های علمی و پژوهشی در حوزه های مختلف علوم پایه، فنی مهندسی، علوم انسانی و مدیریتی امکان مشارکت حداکثری اساتید و دانشجویان در بحث ها و تبادل اندیشه فراهم گردد و از حضور همزمان صاحب نظران و اساتید برجسته در پانل های مختلف استفاده شود. ضمن تشکر از تمامی همکاران محترم که در برگزاری این همایش اعلام آمادگی نموده اند، با افتخار از تمامی اساتید گرامی و دانشجویان عزیز برای به اشتراک گزاردن دستاوردهای علمی پژوهشی خود، دعوت به عمل می آید تا با حضور فعال خود ما را در برگزاری هر چه باشکوه تر دومین همایش ملی تحقیقات بین رشته ای در علوم مهندسی همراهی فرمایند.   
 

محورهای همایش:

  • مهندسی انرژی
  • مهندسی برق
  • مهندسی کامپیوتر
  • مهندسی عمران
  • مهندسی مکانیک
  • مهندسی صنایع
  • مدیریت و حسابداری
  • روانشناسی