سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه، آبان ماه 96

سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه

پوستر سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه

سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۶ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول و تحت حمایت سیویلیکا در شهر علی آباد برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه مراجعه فرمایید.


خداوند متعال را سپاس می گوییم که توفیق برگزاری سومین سمینار پرستاری بهداشت روان و سلامت جامعه را با یاری و کوشش سایر مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی برای ما فراهم کرد. با اعتقاد به لزوم ایجاد تغییرات هم راستا با ویژگی های الگوهای سلامتی و ناخوشی، فناوری های جدید، انتظارات جامعه و سیاستهای کلی نظام سلامت، هدف از برگزاری این کنگره تبادل
نظر و ارائه یافته های نوین آموزش پرستاری رابطه با راهکارهای مناسب ارتقاء کیفی آموزش پرستاری و مامایی در ایران می باشد. لذا مقوله هایی نظیر ارائه رهکارهایی برای چالشهای موجود در آموزش پرستاری و مامایی،مدیریت کیفیت در آموزش، آموزش مداوم، رویکردهای نوین تدریس، آموزش الکترونیکی، ارتقاء کیفیت آموزشهای نظری و بالینی دراین کنگره مورد بحث و بررسی قرار می گیرندو یقینا تعامل صاحبنظران آموزش پرستاری و مامایی و پرستاران وبه اشتراک گذاشتن تجربیات در این زمینه تسهیل کننده نیل به اهداف ما می باشد. در خاتمه ضمن آرزوی توفیق برای همه پژوهشگران و اساتیدی که با سخنرانی و ارائه مقاله خود باعث غنای علمی کنگره شده اند ، مراتب سپاس و قدرانی خود را از ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی جناب آقای دکترعلیرضا لادن مقدم و معاونت پژوهشی دانشگاه جناب آقای دکترمسعود رادمهر کمال تشکر و قدردانی به عمل می آید.

 

 

محورهای همایش:
 
- سالمندی
- خود مراقبتی
- جانبازان
- ورزش و سلامت
- اقتصاد سلامت
- پرستاری توانبخشی
- اخلاق پرستاری
- مدیریت پرستاری
- نظام تحول سلامت
- سلامت روان
- بهداشت جامعه
- بهداشت روان زندگی سالم
- سلامت اجتماعی و روانی
- کیفیت زندگی
- درمان های مکمل
- مراقبت های تسکینی
- مدیریت پرستاری
- مراقبت پیش بیمارستانی
 مقالات پذیرش شده در سمینار علمی مراقبت های پرستاری در بهداشت روان و سلامت جامعه