اولین کنفرانس بین المللی الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت

اولین کنفرانس بین المللی الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت

First International Conference on Management Patterns in the Progress Era

پوستر اولین کنفرانس بین المللی الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت

اولین کنفرانس بین المللی الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت در تاریخ ۱۳ تیر ۱۳۹۶ توسط پژوهشکده دولت اسلامی - پژوهشگاه علوم انتظامی مطالعات اجتماعی ناجا و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


اهداف همایش:

تمامى کشورها براى رسیدن به آرمان‌های خود نیازمند طرح و الگوهاى جامعى هستند تا بر اساس آن، حصول به اهداف و برنامه‌های بلندمدت آسان‌تر گردد. اهداف و آمال اقتصادى هم بدون داشتن یک نقشه‌ی راهِ جامع و کامل، محکوم به شکست است و ازاین‌رو، دستیابى به پیشرفت در ابعاد مادى و معنوى، فقط در گرو اتخاذ یک الگوى ایدئال است.

لذا در جهت تحقق اهداف توسعه‌یافتگی و استقرار ایران در جایگاه نخست اقتصادی، علمی و فناوری منطقه در افق سال 1404 هجری شمسی، مسئله اساسی این است که با کدام الگوی مدیریت و پیشرفت چنین اهدافی دست‌یافتنی خواهد بود و اصولاً الگوی مطلوب مدیریت و پیشرفت در نظام جمهوری اسلامی ایران بایستی از چه ویژگی‌هایی برخوردار باشد؟
واقعیت این است که کشور با عدم انسجام در برنامه‌ها و خط‌مشی‌ها، عدم هماهنگی خط‌مشی‌ها با اسناد بالادستی و در نهایت عدم الگوی روشن مدیریت مبتنی بر آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب مواجه است.
لذا موسسه مدیریت عصر پیشرفت بر آن شد تا با همکاری سایر مراکز آموزشی و پژوهشی از جمله پژوهشکده دولت اسلامی، پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی، دانشگاه علم و فرهنگ، دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام نور، دانشگاه جامع علمی کاربردی و موسسه عصر گفتمان از طریق برگزاری «کنفرانس الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت» نسبت به بررسی و نقد الگوهای جاری در مدیریت اقدام نماید و با دعوت از اساتید، دانشجویان و صاحب‌نظران کشور به‌منظور ارائه مقالات و سخنرانی‌های علمی بستر ارائه الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت را فراهم نماید.

 

محورهای همایش:
الگوی های مدیریت در محورهای
مدیریت دولتی نوین
مدیریت مالی و بازرگانی
بازاریابی و کسب و کار
مدیریت استراتژیک
مهندسی فرهنگی
مدیریت اسلامی
آموزشی و علوم تربیتی
سرمایه انسانی
علوم اقتصادی
پولی  و بانکی
صنعتی و تکنولوژی
رسانه و علوم ارتباطات
توسعه شهری
مدیریت دانش و فناوری اطلاعات
مدیریت عملکرد و تحول سازمانی
کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری
روانشناسی کار و رفتار سازمانی
مدیریت پدافند غیرعامل
مطالعات اجتماعی

 مقالات پذیرش شده در اولین کنفرانس بین المللی الگوهای مدیریت در عصر پیشرفت