کنگره ملی سالانه دانش و فناوری در علوم و مهندسی برق و کامپیوتر، بهمن ماه 97

کنگره ملی سالانه دانش و فناوری در علوم و مهندسی برق و کامپیوتر

National Congress of Science and Technology in Electrical and Computer Science and Engineering

پوستر کنگره ملی سالانه دانش و فناوری در علوم و مهندسی برق و کامپیوتر

کنگره ملی سالانه دانش و فناوری در علوم و مهندسی برق و کامپیوتر در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ توسط موسسه آموزش عالی علامه رفیعی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات کنگره ملی سالانه دانش و فناوری در علوم و مهندسی برق و کامپیوتر مراجعه فرمایید.


تکنولوژی و مهندسی دانش‌‌های ویژه‌‌ای محسوب می‌‌شوند. این علوم بار پیشرفت‌‌های روزافزون بشر را بر دوش دارند و به سرعت دچار تغییر و تحول می‌‌شوند. بازدهی این علوم به سرعت در زندگی بشر تأثیر می‌‌گذارد و آن را به سمت کیفیت بهتر هدایت می‌‌کند.

با توجه به اینکه دانش مهندسی و فناوری و مشخصا علوم کامپیوتر و برق در جهان امروز با پیشرفت‌های شگرفی مواجه بوده‌اند، برای به اشتراک‌گذاری و بهره‌مندی از دستاوردهای محققان در سرتاسر جهان، مجامع و کنفرانس‌هایی تشکیل می‌شود. در این کنفرانس‌ها هر یک از محققان یافته‌های خود را در اختیار دیگران قرار می‌دهند و با توجه به کاربرد آن‌ها، در جهت تجاری‌سازی و معرفی و ورود آن به بازارهای جهانی گام بر می‌دارند. 

 کنگره ملی سالانه دانش و فناوری در علوم و مهندسی برق و کامپیوتر نیز با همین هدف برگزار خواهد شد. این کنفرانس بستری مناسب جهت تبادل اطلاعات میان‌‌رشته‌‌ای و تخصصی در سطح مجامع علمی و صنعتی کشور را فراهم نموده و با دارا بودن مجوز رسمی از پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC یکی از رویداد های معتبر در این حوزه میباشد. 

کنگره ملی سالانه دانش و فناوری در علوم و مهندسی برق و کامپیوتر در تاریخ 24 بهمن ماه سال 1397 در تهران مرکز همایش های شهید بهشتی برگزار خواهد شد. 

 

محورهای همایش:


علوم

علوم زیستی -  میکروبیولوژی - ژئوپلیتیک - آمار - ریاضیات -فیزیک - زمین شناسی - علوم آزمایشگاهی - داروسازی -شیمی کاربردی - بیوتکنولوژی - علوم ورزشی- علوم دامی- نانو تکنولوژی - هواشناسی- جغرافیا - محیط زیست - پژوهش در هنر - علوم اجتماعی - علوم تربیتی- ایمونولوژی - علوم دارویی - صنایع غذایی - میکروبیولوژی - زیست شناسی - علوم انسانی - علوم تربیتی - روانشناسی بالینی - حقوق - روانشناسی عمومی - زبان انگلیسی - اقتصاد - آموزش زبان - مدیریت - هنر - فلسفه -مدیریت مهاجرت بین الملل - حقوق بین الملل - روانشناسی - تاریخ - باستان شناسی - تجارت الکترونیک

 

علوم مهندسی

مهندسی برق - مهندسی کامپیوتر - مهندسی مکانیک - مهندسی عمران - مهندسی معماری - مهندسی صنایع و مدیریت- مهندسی متالوژی - مهندسی معدن -بیوتکنولوژی - مهندسی هوافضا - مهندسی شیمی - مهندسی مواد - ریاضیات - مهندسی شهرسازی- مهندسی معماری داخلی - فیزیک- مهندسی فناوری اطلاعات - مهندسی نفت - زمین شناسی - مهندسی صنایع - زیست شناسی - مهندسی صنایع - زیست شناسی - مهندسی پزشکی - مهندسی نساجی 

 

برق ،کامپیوتر،  IT

تولید علم در مهندسی برق - الکترونیک - مخابرات - کنترل - قدرت - مهندسی نرم افزار - هوش مصنوعی - معماری کامپیوتر - فن آوری اطلاعات و ارتباطات

 

 

 مقالات پذیرش شده در کنگره ملی سالانه دانش و فناوری در علوم و مهندسی برق و کامپیوتر