بیست و چهارمین کنفرانس سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران، اردیبهشت ماه 95

بیست و چهارمین کنفرانس سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران

24th Annual Conference of Mechanical Engineering

پوستر بیست و چهارمین کنفرانس سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران

بیست و چهارمین کنفرانس سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ توسط دانشگاه یزد - انجمن مهندسان مکانیک ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر یزد برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات بیست و چهارمین کنفرانس سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران مراجعه فرمایید.


با عنایت پروردگار متعال، بیست و چهارمین همایش سالانه بین­ المللی مهندسی مکانیک ایران با همکاری انجمن مهندسان مکانیک ایران و دانشگاه یزد، درتاریخ های 7 تا 9 اردیبهشت سال 1395 در شهر تاریخی یزد برگزار خواهد شد. بدینوسیله از کلیه اساتید، دانشجویان و صنعتگران دعوت می­شود تا با ارائه مقالات علمی و دستاوردهای صنعتی و پژوهشی خود در زمینه ­های مختلف مهندسی مکانیک، با این کنفرانس همکاری نموده و بر غنای آن بیفزایند. بازدید متخصصین حوزه مهندسی مکانیک از شهر یزد با جاذبه های بی نظیرتاریخی، در بافتی منحصر به فرد، از فعالیت های جنبی این همایش است.

این همایش شامل تعداد تقریبی ده نشست علمی موازی و نشست صنعتی همزمان، نشست های ارائه پوستری، سخنرانی کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی، نمایشگاه محصولات صنعتی و کارگاه های آموزشی تخصصی هدفمند برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی و صنعتگران خواهد بود.

زبان رسمی کنفرانس زبان های فارسی و انگلیسی است و مقالاتی که به زبان انگلیسی ارسال می شوند، باید به زبان انگلیسی ارائه شوند.

 

محور اصلی  

مکانیک جامدات

دینامیک، ارتعاشات و آکوستیک

کنترل و رباتیک

مکانیک سیالات

ترمودینامیک

انتقال حرارت

انرژی و محیط زیست

بیو مکانیک

طراحی و بهینه سازی سامانه های مکانیکی

ساخت و تولید

حمل و نقل و خودرو

آموزش مهندسی مکانیک

کاربردهای صنعتیمقالات پذیرش شده در بیست و چهارمین کنفرانس سالانه بین المللی انجمن مهندسان مکانیک ایران