چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی، مرداد ماه 97

چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی

Fourth International Dental Implant Conference

پوستر چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی

چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی در تاریخ ۳ مرداد ۱۳۹۷ توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اصفهان در شهر اصفهان برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی مراجعه فرمایید.


هرساله تعداد زیادی از بیماران با نقص بی دندانی به کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی مراجعه می کنند و آمار بالای 500 هزار واحد ایمپلنت کار شده در سال برای ایشان نشان دهنده پتانسیل بالای ایران در درمان موفق ایمپلنت دندانی است که همین امر موجب آن شده است تا مرکز تحقیقات ایمپلنت برگزاری همایش های بین المللی ایمپلنت های دندانی را جز اهداف خود قرار داده تا از این طریق با به روزرسانی اطلاعات ایمپلنتولوژیست ها و دعوت از متخصصین برتر دنیا در این رشته اصفهان را در خاورمیانه و جهان به عنوان قطب علمی ایمپلنتولوژی معرفی نماید.

بنابراین توجه ویژه بر روی شناخت، تشخیص، درمان های پروتز و جراحی می تواند بسیاری از این مشکلات را که باعث شکست درمان ایمپلنت در این بیماران و جراحات ناشی از آن را برطرف کند.

 

محورهای همایش

روش های نوین در درمان ایمپلنت

تشخیص و درمان در کامپلیکیشن های ایمپلنت

اخلاق مداری در درمان ایمپلنت های دندانی

دندانپزشکی مبتنی بر دیجیتال

زیبایی در درمان ایمپلنت


دبیر علمی کنفرانس: دکتر احمد مقاره عابد ، دکتر سعید نصوحیان

دبیر اجرایی کنفرانس: دکتر سید محمد رضوی ، دکتر جابر یقینیمقالات پذیرش شده در چهارمین همایش بین المللی ایمپلنت های دندانی