سمپوزیوم سلول درمانی، نبض پزشکی نوین، اسفند ماه 97

سمپوزیوم سلول درمانی، نبض پزشکی نوین

One-day symposium of Cell Therapy, New Medical Pulse

پوستر سمپوزیوم سلول درمانی، نبض پزشکی نوین

سمپوزیوم سلول درمانی، نبض پزشکی نوین در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۷ توسط انجمن علمی دانشجویی سلولهای بنیادی و پزشکی بازساختی دانشگاه الزهرا در شهر تهران برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


به نقل از دبیر انجمن علمی دانشجویی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی: 
انجمن علمی دانشجویی سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه الزهرا(س)" سمپوزیوم سلول درمانی، نبض پزشکی نوین" در روز پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ برگزار خواهد کرد.
این سمپوزیوم با هدف آشنایی با این علم نوین و چالش ها و فرصت های این حوزه و همچنین بحث و تبادل نظر و با علم به اهمیت سلول درمانی، با دعوت از پیشگامان و محققان این علم و شرکت¬های پیشرو در زمینه تولید محصولات مبتنی بر سلول درمانی، فضایی جهت تبادل اطلاعات ایجاد خواهد کرد.
این موضوع به این جهت قابل توجه است که شیوع بیماری های مزمن و حاد همچون سرطان¬ها و بیماری های خود ایمنی روندی صعودی را پیش گرفته و مطالعات حاضر حاکی از آن است که استفاده از سلول و محصولات سلولی به منظور کاهش علائم بیماری¬ها و یا حتی در مراحل بالاتر، درمان بیماری ها می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
این سمپوزیوم در روز پنجشنبه ۹ اسفند ماه ۱۳۹۷در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا (س) برگزار می شود.
علاقمندان به حضور در این برنامه و ثبت نام در سمپوزیوم، از این پیوند اقدام نمایند.

شرکت در این رویداد علمی برای عموم دانشجویان آزاد است.