همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی، آذر ماه 99

همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی

The Social Functions of Public Libraries

پوستر همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی

همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۹ توسط انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی ایران و تحت حمایت سیویلیکا در شهر اهواز برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.


منصور کوهی رستمی، دبیر اجرایی همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی از تعویق برگزاری همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی و تمدید مهلت ارسال مقالات به دلیل پیشگیری از شیوع ویروس کرونا  خبر داد.

دبیر اجرایی همایش ملی کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی اظهار کرد، این روزها کشورمان درگیر انتشار ویروس کرونا است و به همین واسطه به منظور مقابله بهتر با انتشار این ویروس، بسیاری از برنامه های علمی فرهنگی و هنری که قرار بود در فروردین و اردیبهشت در کشور برگزار شود به تعویق افتاده است.

وی ادامه داد:  براین اساس اعلام کمیته علمی و اجرایی همایش ملی «کارکردهای اجتماعی کتابخانه های عمومی» زمان برگزاری همایش به ۲۵ و ۲۶ آذر ماه سال ۹۹ موکول گردید و مهلت ارسال مقالات نیز تا ۱۵ مهرماه ۹۹ تمدید شد.  

 

محورهای همایش:

محور1: خدمات و برنامه های متناسب با نقش های اجتماعی کتابخانه های عمومی

محور2: کتابخانه های عمومی و اجتماع سازی

محور3: کتابخانه های عمومی به مثابه تکنولوژی اجتماعی

محور4: کتابخانه ها در سپهر عمومی

محور5: کتابخانه های عمومی و آسیبهای اجتماعی

محور6: کتابخانه های عمومی و بحران طبیعی

محور7: جنبه های اقتصادی کتابخانه های عمومی: تولید، اشتغال، کارآفرینی و کسب و کار

محور8: مفاهیم اجتماعی مرتبط با کتابخانه های عمومی: مشارکت اجتماعی، عدالت اجتماعی، بهبود کیفیت زندگی مردم