همایش انرژی و محیط زیست

همایش انرژی و محیط زیست

National Conference of Energy and Environment

همایش انرژی و محیط زیست در تاریخ ۲۸ مهر ۱۳۸۹ تا ۲۹ مهر ۱۳۸۹ توسط دانشگاه شهید باهنر کرمان - پژوهشکده انرژی و محیط زیست در شهر کرمان برگزار گردید.


پژوهشکده انرژی و محیط زیست دانشگاه شهید باهنر کرمان با همکاری انجمن پژوهشگران جوان این دانشگاه اولین همایش ملی انرژی و محیط زیست را در  مهر ماه سال جاری  برگزار می نماید. کمیته علمی همایش، از کلیه پژوهشگرن ، صاحب نظران، متخصصان و علاقه مندان در رشته های مختلف انرژی و محیط زیست دعوت به عمل می آورد تا مقالات خود را که حاوی آخرین پیشرفت های علمی و صنعتی در زمینه های موضوعی همایش می باشد به دبیر خانه کنفرانس ارسال نمایند.


اهداف همایش:
هدف این همایش فراهم ساختن زمینه مناسب جهت ارائه آخرین دستاوردهای علمی، پژوهشی و صنعتی در حوزه های مختلف انرژی های تجدید پذیر، تجدید ناپذیر و محیط زیست  می باشد تا بدین وسیله بستری مناسب جهت تبادل نظر و همکاری بین محققین گروه های مختلف پژوهشی در دانشگاه ها و صنایع مرتبط در این زمینه فراهم گردد.

محورهای اصلی همایش:
  1- انرژی های تجدید ناپذیر(شامل: نفت، گاز، زغال سنگ و...)
  2-انرژی های تجدید پذیر(شامل: انرژی خورشید، هیدروالکتریک، بیو گاز اتانول و متانول،هیدروژن، پیل سوختی،  انرژی باد وامواج، انرژی زمین گرمایی و ...)
  3- محیط زیست (شامل: تصفیه پساب های صنعتی، حذف الودگی های زیست محیطی  و....)مقالات پذیرش شده در همایش انرژی و محیط زیست