همایش ملی ایمنی در خودرو

همایش ملی ایمنی در خودرو

National Conference on Automobile Safety

پوستر همایش ملی ایمنی در خودرو

همایش ملی ایمنی در خودرو در تاریخ ۲۲ آذر ۱۳۹۶ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر کاشان برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.


کنفرانس ملی ایمنی در خودرو (AUTOSAFE۲۰۱۷)  روز ۲۲ آذرماه ۹۶ در دانشگاه آزاد اسلامی کاشان برگزار خواهد شد. این کنفرانس محلی است برای گردهمایی استادان، صاحب‌نظران و دانشجویان دانشگاه‌های مختلف ایران از یک‌سو، و مهندسین و صنعتگران از سوی دیگر، تا تازه‌ترین فعالیت‌ها و یافته های  علمی، پژوهشی و فن‌آوری خود را ارائه داده و به‌ این‌ ترتیب موجب توسعه ارتباط بین دانشگاه و صنعت گردند. کنفرانس AUTOSAFE۲۰۱۷ توسط گروه  مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی کاشان ، هسته پژوهشی خودرو و نیروی محرکه و انجمن علمی مکانیک برگزار می شود و از لحاظ علمی و فنی نیز، دانشگاه‌ها و صنایع متعددی با آن همکاری می‌نمایند.

فعالیتهای جنبی کنفرانس عبارتند از نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات وابسته، کارگاههای آموزشی، نشست های تخصصی و مسابقات ایده پروری

 

موضوعات کنفرانس:

ایمنی سرنشین
ایمنی کودک
ایمنی عابر پیاده
سیستم های کمک ایمنی

 

محورهای کنفرانس:

کیسه هوا

 کمربند ایمنی

 تعلیق و فرمان

 ترمز و لاستیک ها

 شاسی و بدنه

 برق و الکترونیک

 اجزای داخلی

 مخازن سوخت و سیستم سوخت رسانی

 سیستم های هوشمند

 ارتباطات ماهواره ای