اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات

اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات

اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۹۰ توسط دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد ابهر و تحت حمایت سیویلیکا در شهر ابهر برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات

اهداف همایش:
گسترش مرزهای دانش یکی از عمده‌ترین رسالت‌های دانشگاه به طور اعم ، و ترکیب علم و عمل و عجین کردن یافته های علمی با صنعت و تولید و کسب و کار به طور اخص از وظایف دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشد. برگزاری همایش‌های علمی، فرصت مناسبی است که پژوهشگران عرصه دانشگاه و صنعت و متولیان کسب و کار بتوانند با حضور و ارائه نتیجه پژوهش‌های خود در گسترش مرزهای علم و دانش و روشهای به کار گیری روشها و یافته های علمی در صنعت و خدمات مشارکت نمایند.
دانشگاه جامع علمی-کاربردی ابهر با به کارگیری تمامی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری تلاش دارد با برگزاری همایش های علمی و کاربردی رسالت خود مبنی بر گسترش امر پژوهش و ارتباط با صنعت و کسب و کار را به انجام برساند.
با توجه به برگزاری اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات در مرکز ابهر در آذرماه 90 ، از کلیه صاحبنظران ، پژوهشگران و فعالان حوزه های فناوری اطلاعات دعوت می شود با ارسال یافته های آخرین فعالیت های علمی و پژوهشی خود در این همایش مشارکت نمایند

محورهای همایش:
شبکه های کامپیوتری
امنیت و فناوری اطلاعات
مدیریت فناوری اطلاعات
کاربردهای فناوری اطلاعات
کارآفرینی و فناوری اطلاعات
کسب و کار الکترونیکی
مهندسی وبمقالات پذیرش شده در اولین همایش ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات