اولین همایش ملی توسعه پایدار در مناطق خشک و نیمه خشک

اولین همایش ملی توسعه پایدار در مناطق خشک و نیمه خشک

The first national conference on sustainable development in arid and semiarid regions

پوستر اولین همایش ملی توسعه پایدار در مناطق خشک و نیمه خشک

اولین همایش ملی توسعه پایدار در مناطق خشک و نیمه خشک در تاریخ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ تا ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابرکوه و تحت حمایت سیویلیکا در شهر ابرکوه برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


اولین همایش ملی توسعه پایدار در مناطق خشک و نیمه خشک

محورهای همایش:
فرهنگ و توسعه پایدار
آموزش و توسعه پایدار
صنعت و توسعه پایدار
کشاورزی و توسعه پایدار
منابع آب و توسعه پایدار
صنعت توریسم و توسعه پایدار
معماری و توسعه پایدار
انرژی های نو توسعه پایدار
منابع طبیعی و توسعه پایدار

محورهای ویژه استان یزد:
توسعه پایدار استان یزد ،ظرفیت ها و چالش ها
توسعه پایدار شهرستان ابرکوه ،ظرفیت ها و چالش ها

نحوه نگارش مقالات جهت ارسال به دبیرخانه همایش:
- هر مقاله (شامل عنوان، چکیده، مبانی نظری، بحث، نتیجه گیری، مراجع، جداول، اشکال و ضمائم) حداکثر در ۱۵ صفحه در محیط Word 2003 تنظیم گردد.
- عنوان مقاله ( با نوع خط نازنین ۱۶ پر رنگ)، نام نویسنده ( با نوع خط نازنین ۱۴ پر رنگ)، پست الکترونیکی، محل کار ( با نوع خط نازنین ۱۲ پر رنگ)، چکیده (با نوع خط نازنین ۱۱)، واژه های کلیدی ( با نوع خط نازنین ۱۲ پر رنگ)، متن مقاله ( با نوع خط نازنین ۱۲)، و عناوین بخش ها ( با نوع خط نازنین ۱۴ پر رنگ)، منظور شود.
- فاصله سطرها در تمامی موارد و حاشیه های چپ، راست و پایین ۳ سانتی متر و حاشیه بالا در صفحه اول ۸ سانتی متر و در صفحه های بعدی ۵/۲ سانتی متر در نظر گرفته شود.
- تمامی جداول و اشکال از شماره یک شماره گذاری و در انتهای متن آورده شوند. عنوان جدول در بالا و عناوین شکل در زیر نوشته شود ( با نوع خط نازنین ۱۲ پر رنگ).
- مراجع فارسی ( با نوع خط نازنین ۱۲) و انگلیسی (با نوع خط Thimes New Roman در سایز ۱۲) انتخاب شود.
- مرتبه علمی، محل کار، ایمیل، تلفن و آدرس در جلد مقاله درج شود.
- چکیده و اصل مقاله، به صورت Word  و pdf بر روی  cd به نشانی دبیر خانه همایش و یا از طریق پست الکترونیک به آدرس  ncsd@abarkouhiau.ac.ir آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید بر اساس زمان بندی ارسال گردد.مقالات پذیرش شده در اولین همایش ملی توسعه پایدار در مناطق خشک و نیمه خشک