نخستین همایش بازیافت لاستیک و محیط زیست

نخستین همایش بازیافت لاستیک و محیط زیست

Rubber Recycling and Environment Conference

نخستین همایش بازیافت لاستیک و محیط زیست در تاریخ ۸ تیر ۱۳۸۹ تا ۹ تیر ۱۳۸۹ توسط مرکز تحقیقات صنایع لاستیک ایران و مرکز منطقه ای کنوانسیون بازل در شهر تهران برگزار گردید.


مرکز تحقیقات صنایع لاستیک ایران با مشارکت مرکز منطقه‌ای کنوانسیون بازل در تهران و پشتیبانی وزارت صنایع و معادن، سازمان حفاظت محیط زیست، مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و با همیاری انجمن صنفی صنعت تایر و شرکت‌های تایرسازی کشور، اولین همایش و نمایشگاه بازیافت لاستیک و محیط زیست را با حضور اساتید و متخصصان داخلی و خارجی به منظور هم‌اندیشی و ارایه دستاوردها، راهکارها، روش‌های نوین و جایگزین علمی، پژوهشی و تجربی در مدیریت بازیافت لاستیک برگزار می‌نماید.

محـورهای همایش
1- مدیریت صحیح زیست محیطی پسماندهای لاستیک
2- بررسی جایگاه صنایع بازیافت لاستیک در برنامه پنجم توسعه و سند چشم‌انداز 20 ساله
3- بررسی صنایع بازیافت لاستیک و صنایع پایین دستی آن
4- پودر لاستیک و ریکلیم (لاستیک بازیافتی)، بررسی تکنولوژی تولید، کیفیت و بازارهای مصرف

نحوه ی ارسال مقاله
دبیرخانه همایش بازیافت لاستیک از کلیه‌ی مدیران، پژوهشگران، کارشناسان صنعت لاستیک، دانشگاهیان، دانشجویان، صنعت‌گران و دیگر صاحب‌نظران دعوت می‌کند که نتایج کارهای پژوهشی و تجارب کاربردی خود را براساس محورهای همایش از طریق سایت www.rierco.net و www.bcrc.ir ارسال نمایند. مقالات به صورت چکیده جامع (Extended-Abstract) شامل: عنوان مقاله، نام و آدرس نویسندگان، چکیده، واژه‌های کلیدی و محور مقاله، مقدمه، بخش تجربی، نتایج و بحث، و در محیط word و فایل doc و PDF است حداکثر در دو صفحه تهیه شود.
* لازم به یادآوری است محیط‌های قابل قبول office 2007 و office 2003 می‌باشند.

مکان برگزاری همایش و نمایشگاه
تهران- سازمان حفاظت محیط زیست واقع در بزرگراه حکیم به سمت غرب- بعد از برج میلاد- پارک طبیعت پردیسان سالن سبز

نحوه ثبت‌نام
علاقه‌مندان به حضور در همایش می توانند با تکمیل و ارسال فرم و نیز پرداخت هزینه ثبت‌نام، از طریق سایت اینترنتی و یا فاکس ثبت‌نام نمایند.
هزینه ثبت‌نام برای هر نفر: مبلغ 1,100,000 ریال قابل واریز به حساب شماره سیبا 0105692164008 در بانک ملی شعبه ستارخان (کد 127) به نام شرکت مهندسی و تحقیقات صنایع لاستیک ارسال و رسید بانکی همراه با فرم ثبت‌نام به دبیرخانه همایش از طریق نمابربه شماره 66594488 یا پست الکترونیکی info@rierco.net امکان‌پذیر می‌باشد.
• دانشجویان با ارایه کارت دانشجویی معتبر از 50% تخفیف برخوردار خواهند بود.
• هزینه همایش شامل 2 روز حضور در همایش، دریافت بسته همایش، پذیرایی، CD مقالات، هدایا و گواهی حضور در همایش می‌باشد.
• در صورت معرفی گروهی لازم است به تعداد افراد، فرم ثبت‌نام تکمیل گردد و هزینه ثبت‌نام جمعاً طی یک فقره چک واریز شود.