اولین همایش زمین شناسی فلات ایران

اولین همایش زمین شناسی فلات ایران

پوستر اولین همایش زمین شناسی فلات ایران

اولین همایش زمین شناسی فلات ایران در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۳۹۱ تا ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ توسط مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در شهر کرمان برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


اولین همایش زمین شناسی فلات ایران
با توجه به دستاوردهای علمی و پژوهشی پژوهشگران علوم زمین کشور در سال‌های اخیر و در راستای هم‌اندیشی و تبادل نظر در خصوص یافته‌های نوین پژوهشی، مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی در راستای سیاست‌های مدون خود و به منظور فراهم نمودن بستری مناسب برای ارائه نتایج تحقیقات پژوهشگران و اندیشمندان کشور، اولین همایش زمین شناسی فلات ایران را در روزهای 10 الی 11 اسفند ماه ۱۳۹۱ در شهر کرمان برگزار می ‌نماید. لذا از کلیه اساتید و دانشجویان محترم علوم زمین کشور دعوت به عمل می‌آید تا با ارائه مقالات پژوهشی و شرکت در همایش، برگزارکنندگان را در برگزاری هر چه بایسته‌تر همایش یاری دهند.
 
محورهای کنفرانس
 
دبیرخانه اولین همایش زمین شناسی فلات ایران در کلیه شاخه های تخصصی علوم زمین مقاله می پذیرد. توجه به این نکته ضروری است که فقط مقالات پژوهشی‌ که دارای نوآوری و داده‌های پژوهشی جدید باشند مورد داوری قرار می‌گیرند و دبیرخانه همایش از پذیرش مقالات مروری و نیز مقالاتی که بخشی یا تمام آن در همایش دیگری ارائه شده باشد معذور است.

مقالات پذیرش شده در اولین همایش زمین شناسی فلات ایران