دهمین کنفرانس داده کاوی ایران

دهمین کنفرانس داده کاوی ایران

10th Iran Data Mining Conference

پوستر دهمین کنفرانس داده کاوی ایران

دهمین کنفرانس داده کاوی ایران در تاریخ ۲۶ دی ۱۳۹۶ توسط دبیرخانه دائمی داده کاوی کنفرانس و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


دانش نوین داده کاوی (Data Mining) یکی از ده دانش در حال توسعه ای است که دهه حاضر را با انقلاب تنکولوژیک مواجه ساخته است و بدین رو در سال های اخیر در دنیا گسترش فوق العاده سریعی داشته است . دانش داده کاوی فرآیند کشف دانش پنهان درون داده است که با برخورداری از دامنه وسیع ، امروزه دارای کاربرد در زمینه های مختلف از جمله حوزه های  صنعتی ، پزشکی، ارتباطات، کشاورزی، انرژی، علوم اجتماعی، فرهنگی ، سیاسی، اقتصادی، بازرگانی، نظامی، آموزشی و .. است، بگونه ای که امروزه مرز و محدودیتی برای کاربرد این دانش در نظر گرفته نشده و زمینه های کاری این دانش را از اعماق اقیانوس تا بیکران فضا می دانند.
در راستای توسعه دانش داده کاوی به عنوان جدیدترین و برترین روش حل مسئله و به کارگیری آن در کشور و تداوم برگزاری موفق کنفرانس های سالانه ، دهمین کنفرانس داده کاوی ایران در روز 8 و 9 اسفندماه 1395 با مشارکت و حمایت دانشگاه ها ، وزارتخانه ها، سازمان ها و شرکت ها و با حضور اساتید ، پژوهشگران و صاحب نظران برگزار خواهد گردید.
با توجه به فضای مناسب بوجود آمده جهت بهره برداری علمی و کاربردی از دانش داده کاوی در پیشبرد و توسعه سازمان های برتر و خلاق دولتی و خصوصی در این رویداد، از کلیه علاقمندان دانش نوین داده کاوی ، مدیران و کارشناسان ارشد سازمان ها و اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه ها جهت حضور و ثبت نام در دهمین کنفرانس داده کاوی ایران دعوت به عمل می آید.
 
اهداف کنفرانس
 -بسط و گسترش دانش داده کاوی در کشور
-آشنایی با آخرین یافته ها و کاربرد های دانش داده کاوی در دنیای توسعه یافته
-معرفی هر چه بیشتر توانمندی های دانش داده کاوی به عنوان روش برتر حل مسئله
-آشنایی با توانمندی های علمی و کاربردی کشور در عرصه دانش داده کاوی
-هم اندیشی دانشگاهیان ، دانش پژوهان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه ها و مدیران و کارشناسان بخش های مختلف مرتبط با دانش داده کاوی