هفدهمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و سومین کنفرانس مهندسی فوتونیک ایران

هفدهمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و سومین کنفرانس مهندسی فوتونیک ایران

17th Iranian Conference on Optics and Photonics (ICOP2011)

پوستر هفدهمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و سومین کنفرانس مهندسی فوتونیک ایران

هفدهمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و سومین کنفرانس مهندسی فوتونیک ایران در تاریخ ۱۹ بهمن ۱۳۸۹ تا ۲۱ بهمن ۱۳۸۹ توسط مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


هفدهمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و سومین کنفرانس مهندسی فوتونیک ایران

در پنجاهمین سالگرد اختراع لیزر مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی ماهان - کرمان افتخار دارد که با استعانت به پروردگار بزرگ هفدهمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و سومین کنفرانس مهندسی فوتونیک ایران را با هماهنگی انجمن اپتیک و فوتونیک ایران از تاریخ 19 لغایت 21 بهمن ماه 1389 برگزار کند.
امید است بتوان با کوشش و همت کلیه متخصصین این عرصه، گام های بلندی در راستای اعتلای برنامه تحقیقاتی و صنعتی کشور در زمینه علم وفناوری اپتیک و فوتونیک برداشت. از کلیه محققان، پژوهشگران و صاحبنظران در زمینه های مرتبط دعوت می شود که مقاله های پژوهشی خود را که حاوی یافته های نو در زمینه های موضوع کنفرانس است به آدرس کنفرانس ارسال نمایند.
مقاله باید بدیع بوده و به مجله یا کنفرانس دیگری ارسال نشده باشد. لازم است مقاله ها همراه با مشخصات درخواستی در وبگاه کنفرانس ارائه شوند. چکیده مقاله ها به هنگام برگزاری کنفرانس چاپ و توزیع خواهد شد و مقاله نامه متعاقباً عرضه خواهد شد. در صورتیکه مقاله ای پذیرفته شده در کنفرانس ارائه نشود، از مجموعه مقاله ها حذف خواهد شد.مقالات پذیرش شده در هفدهمین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و سومین کنفرانس مهندسی فوتونیک ایران