کنفرانس بین المللی پژوهش های پیشرفته در مهندسی و علوم

کنفرانس بین المللی پژوهش های پیشرفته در مهندسی و علوم

پوستر کنفرانس بین المللی پژوهش های پیشرفته در مهندسی و علوم

کنفرانس بین المللی پژوهش های پیشرفته در مهندسی و علوم در تاریخ ۱۳ آبان ۱۳۹۵ تا ۱۴ آبان ۱۳۹۵ توسط شرکت مهندسی هوافضای ماخ و تحت حمایت سیویلیکا در شهر قبرس شمالي برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


کنفرانس بین ‏المللی پژوهش‏های پیشرفته در مهندسی و علوم، در روزهای سیزدهم و چهاردهم آبان‏ماه 1395 در قبرس شمالی برگزار می‏شود. این رویداد علمی محلی برای گردهم‏آیی متخصصان، صاحب‏نظران، اساتید دانشگاه، دانشجویان و کارشناسان صنعتی در گوشه و کنار جهان است تا در محیطی آرام به تبادل نظر و ارائه جدیدترین دستاوردهای پژوهشی خود بپردازند.
شرکت مهندسی هوافضای ماخ با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه در برگزاری رویدادهای تخصصی با همکاری موسسه بین‏ المللی پژوهشی NSTI و شرکت فرانسوی SARONA sarl افتخار دارد با برگزاری کنفرانس بین ‏المللی پژوهش‏های پیشرفته در مهندسی و علوم، در دانشگاه مدیترانه شرقی (Eastern Mediterranean University)، مرکز همایش‏های Rauf Raif Denktas، میزبان دانشمندان و متخصصان مبرز از کشورهای مختلف جهان باشد. اولین دوره از این رویداد بزرگ در روزهای میانی آبان‏ماه 1395 در قبرس شمالی برگزار می‏شود.

 

محورهای همایش:

علوم انسانی
-مدیریت
-سیاسی
-اقتصادی
-تربیتی
-روانشناسی
-حقوق
-زبان
-علوم شناختی
-ادبیات
-حسابداری
-تربیت بدنی
-خانواده
-هنر

علوم
-زمین شناسی
-ریاضیات
-فیزیک
-شیمی
-علوم زیستی
-بیوتکنولوژی
-آمار
-گیاهان دارویی
-علوم آزمایشگاهی
-میکروبیولوژی
-صنایع غذایی
-ایمنی شناسی
-علوم محیطی

مهندسی
-مهندسی برق
-مهندسی مکانیک
-مهندسی هوافضا
-مهندسی عمران
-مهندسی معماری
-مهندسی کامپیوتر
-مهندسی صنایع
-مهندسی مواد
-مهندسی معدن
-مهندسی نفت
-مهندسی راه آهن
-مهندسی کشاورزی
-مهندسی پزشکی