همایش سالانه روش های اجزای محدود در فیزیک کاربردی

همایش سالانه روش های اجزای محدود در فیزیک کاربردی

The Annual Conference On Finite Element Methods In Applied Physics

پوستر همایش سالانه روش های اجزای محدود در فیزیک کاربردی

همایش سالانه روش های اجزای محدود در فیزیک کاربردی در تاریخ ۶ مهر ۱۳۹۱ توسط مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر کرمان برگزار گردید.این همایش تحت حمایت سیویلیکا بوده است و به محض اتمام مراحل نمایه سازی، مقالات آن از طریق همین پایگاه منتشر خواهد شد.


همایش سالانه روشهای اجزای محدود در فیزیک کاربردی

مرکز بین المللی علوم و تکنولوژی پیشرفته و علوم محیطی افتخار دارد به یاری پروردگار بزرگ، همایش ملی روش های اجزای محدود در فیزیک کاربردی را در مهرماه 1391 برگزار نماید. امید است که بتوان از این راه گام های بلندی در راستای اعتلای برنامهتحقیقاتی و صنعتی کشور در زمینه روش های اجزای محدود در فیزیک کاربردی برداشت. از کلیه محققان، متخصصان و صاحب نظران در زمینه های مربوطه دعوت میشود مقاله هی پژوهشی خود را که حاوی یافته های نو در این زمینه است به آدرس همایش ارسال کنند.
مهم ترین هدف برگزاری این همایش، آشنایی متخصصان و پژوهشگران دانشگاهی و مراکز پژوهشی و صنعتی کشور با فعالیت یکدیگر، مبادله اطلاعات و ایجاد ارتباط بین صنعتگران و پژوهشگران و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی و فناوری در زمینه های گوناگون روش های اجزای محدود در فیزیک کاربردی در کشور و تشکیل میزگردهای تخصصی از اهداف این مایش است.

محور های مورد بحث:

  • روش های اجزای محدود در فوتونیک، فیزیک حالت جامد و الکترونی آلی
  • روش های اجزای محدود در فناوری های هسته ای، پلاسما و شتاب دهنده ها
  • روش های اجزای محدود در بیو فیزیک، فیزیک پزشکی و مواد زیستی
  • نرم افزارها  محاسبات علمی بر اساس روش اجزای محدود در فیزی کاربردی
     


مقالات پذیرش شده در همایش سالانه روش های اجزای محدود در فیزیک کاربردی