نهمین همایش قیر و آسفالت ایران

نهمین همایش قیر و آسفالت ایران

9th Conference on Asphalt and Asphalt Mixes

پوستر نهمین همایش قیر و آسفالت ایران

نهمین همایش قیر و آسفالت ایران در تاریخ ۲ آبان ۱۳۹۶ توسط مرکز تحقیقات راه - مسکن وشهرسازی - موسسه فرهنگی نشر فن آریا و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار گردید. شما می توانید برای دریافت کلیه مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس به صفحه مجموعه مقالات نهمین همایش قیر و آسفالت ایران مراجعه فرمایید.


با توجه به اهمیت روزافزون راه ­ها در صنعت کشور، لزوم جهت ‏دهی به مطالعات، طرح ‏ها و مسائل اجرایی این حوزه نیز نیازمند توجه ویژه­ ای است. ایجاد و تقویت ظرفیت مطالعاتی و اجرایی در کشور، یک راهبرد اساسی برای دستیابی به اهداف برنامه های توسعه، تبادل اطلاعات، ارتقای عملکردها و توسعه توانمندی های فنی می­ باشد.

در همین راستا مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی به عنوان متولی دولتی این امر به منظور گسترش، پیشبرد و ارتقای دانش فنی این صنعت و توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی، پژوهشی و اجرایی با مشارکت متخصصان و صاحب نظران این صنعت در نظر دارد نهمین همایش ملی و نمایشگاه قیر، آسفالت و ماشین آلات را با همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده­ ای، معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران،شرکت ساخت و توسعه زیر بناهای حمل و نقل کشور، شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک و موسسه فرهنگی نشرفن آریا، در تاریخ 2 الی 4  آبان ماه سال جاری در محل این مرکز برگزار نماید.

 

محورهای همایش:

·        قیر و اصلاح کننده­ ها
·        مصالح سنگی
·        تکنولوژی آسفالت
·        مدیریت نگهداری و بهسازی روسازی
·        بازیافت و تثبیت بستر و لایه­ های روسازی
·        تحلیل و طراحی روسازی رویه ­های مرکب
·        رویه ­های مرکب
·        توسعه پایدار
·        نظام فنی و اجرایی
·        ایمنی در ساخت، بهره­ برداری و نگهداری روسازی راه­ ها
·        سرمایه­ گذاری و تامین منابع مالیمقالات پذیرش شده در نهمین همایش قیر و آسفالت ایران