کنفرانس بین المللی معماری و ریاضیات

کنفرانس بین المللی معماری و ریاضیات

International Conference on Architecture and Mathematics

پوستر کنفرانس بین المللی معماری و ریاضیات

کنفرانس بین المللی معماری و ریاضیات در تاریخ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ تا ۲۷ آذر ۱۳۹۶ توسط دانشگاه کاشان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر کاشان برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.


دانشگاه کاشان افتخار دارد، اولین کنفرانس بین المللی ارتباط بین معماری و ریاضیات در کشور  را برگزار نماید. در طی این کنفرانس، صاحب‌نظران و پژوهشگران علوم مرتبط با موضوع از داخل و خارج کشور به ارایه بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت. برگزاری کارگاه‌های آموزشی بخش دیگری از فعالیت‌های جنبی کنفرانس خواهد بود. 

کمیته برگزارکننده از تمام محققان فعال در زمینه های مرتبط  جهت شرکت در این کنفرانس دعوت به عمل می آورد. ثبت نام کنفرانس از تیرماه سال جاری آغاز و اطلاعات کامل درباره محورهای کنفرانس، کمیته علمی، ساختار ارایه مقالات، هزینه ثبت نام، اقامت و سایر موارد تکمیلی در سایت منعکس شده است.

 

محور های کنفرانس
1. پیوند معماری و ریاضیات از منظر تاریخ و فلسفه علم
2. نقش ریاضی‌دانان اسلامی در توسعه دانش معماری
3. نقش معماری در طرح پرسش‌های تازه در ریاضیات
4. طبیعت و علوم ریاضی در معماری
5. موسیقی و ریاضیات در معماری
6. ریاضیات و فناوری ساخت
7.نقش ریاضیات در برنامه ریزی معماری
8. ریاضیات و تزئینات وابسته به معماری
9. هندسه‌ و جبر در معماری
10. معماری و علم نجوم