کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در علوم زیستی

کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در علوم زیستی

کنفرانس ملی دستاوردهای نوین در علوم زیستی در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۵ توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.


اهداف کنفرانس:
1. فراهم سازی بستر مناسب برای انتقال دانش و تجربیات محققین کشور و آشنایی با آخرین دستاوردهای نوین علمی، صنعتی و جدیدترین روشهای پژوهشی انجام یافته.
2. توجه و دقت نظر دست اندرکاران به ضرورت توسعه پایدار علوم زیستی و جهت دهی به فعالیت های نوآورانه محققان در راستای حل مشکلات بخش های مختلف علوم زیستی.
3. جلب توجه صاحب نظران، سیاستگزاران و فعالان اقتصادی در بخش های مختلف علوم زیستی به اهمیت استفاده از علوم و فناوری های نوین در بهینه سازی فعالیت ها و تحقق توسعه پایدار و حمایت از کار و سرمایه ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل.
4. ترویج تحقیقات بنیادی وکاربردی در کلیه حوزه های مختلف علوم زیستی و شناسایی ایده های برتر و تبدیل آنها به طرح های سازنده.

 

محورهای کنفرانس:

علوم جانوری (تکوینی-فیزیولوژی-سیستماتیک)
علوم گیاهی (تکوینی، فیزیولوژی، سیستماتیک)
مدلسازی ملکولی
سلولهای بنیادین / ایمنی زیستی
میکروبیولوژی
ژنتیک / بیوتکنولوژی / نانوبیوتکنولوژی
بیوشیمی / بیوفیزیک / فیتوشیمی
فارماکولوژی سلولی و ملکولی
زیست شناسی (سلولی- ملکولی- تکوینی)
پدافند غیر عامل در بخش علوم زیستی
علوم و صنایع غذایی
زیست دریا / شیلات / علوم دامی
بافت و جنین شناسی / بیوسیستماتیک جانوری
بخش کشاورزی
(زراعت، اصلاح نباتات، علوم باغی و گیاهان دارویی)
محیط زیست و منابع طبیعی / زمین شناسی
اکولوژی گیاهی و جانوری
اقتصاد مقاومتی در حوزه علوم زیستی
سایر محورهای مرتبط با علوم زیستی