چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران فروش و خدمات پس از فروش خودرو

چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران فروش و خدمات پس از فروش خودرو

4th Iran Automobile Industry International Conference "Sales & Aftersales

چهارمین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران فروش و خدمات پس از فروش خودرو در تاریخ ۲۴ آبان ۱۳۹۵ تا ۲۵ آبان ۱۳۹۵ توسط شرکت همایش آرا عضو گروه مشاورین آرا و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.


وزارت صنعت معدن و تجارت ایران با همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، انجمن تخصصی خدمات پس از فروش خودرو، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) و شرکت همایش آرا "دومین کنفرانس بین المللی فروش و خدمات پس از فروش در صنعت خودرو" را با رویکرد عارضه یابی کاستی ها و یادگیری از الگوهای موفق جهانی در تاریخ های 24 و 25 آبان ماه سال 1395 در تهران برگزارمی نمایند. مخاطبین این کنفرانس شرکت های بزرگ تولید کننده داخلی و خارجی و نیز واردکنندگان فعلی با شرکای تجاری خارجی خود، انجمن های تخصصی داخلی و خارجی، شرکت های برتر تولیدکننده و تامین کننده قطعات، سازندگان تجهیزات تعمیرگاهی، ارائه کنندگان خدمات، راهکارهای مدیریتی و نرم افزارهای تخصصی بهمراه شرکت های مشاور بین المللی، می باشند. این رویداد یکی از مهمترین برنامه های صنعتی ایران و در مسیر ارتقاء کیفیت و استفاده از رویه های برتر ارائه خدمات در صنعت خواهد بود.

 

دومین کنفرانس بین المللی فروش و خدمات پس از فروش خودرو در تاریخ 24 و 25 آبان ماه به همت سازمان انجمن صنفی شرکتهای خدمات پس از فروش خودرو برگزار خواهد شد.

 

محورهای همایش:

-نقش و سهم خدمات فروش و پس از فروش در ارتقاء برند
-زنجیره ارزش خدمات فروش و پس از فروش
-رضایتمندی و وفاداری مشتریان خدمات فروش و خدمات پس از فروش
-اقتصاد خدمات فروش و پس از فروش
-حاکمیت و قوانین در موضوع خدمات فروش و پس از فروش
-الگوها و رویه های موفق در خدمات فروش و پس از فروش
-تولید کنند گان و وارد کنند گان خودرو در ایران
-تولید کنند گان داخلی و خارجی قطعات و مجموعه های خودرو
-انجمن های تخصصی فروش و خدمات پس از فروش داخلی و خارجی
-تولید کنند گان تجهیزات تعمیر گاهی و ابزار فنی
-ارائه کنند گان خدمات فنی و راهکارهای مدیریتی و اجرایی
-شرکت های مشاور داخلی و خارجی در موضوع